Služby

Nabídku našich služeb tvoří z převážné části montáže oken a dveří v bytových, nebytových i průmyslových prostorách. Za léta naší činnosti jsme byli schopni zefektivnit postupy a tím také minimalizovat celkové náklady. To se též projevilo na našich cenách. Nechte si namontovat okna a dveře od nás a buďte si jisti, že s námi ušetříte nejen čas, ale i peníze. To vše s garancí Vaší maximální spokojenosti.

Zaměření

Nevite si rady se sestavením poptávky pro vytvoření cenové nabídky? Pak právě pro Vás nabízíme bezplatnou konzulataci a zaměření na stavbě.

Kontaktujete nás pro dohodnutí termínu bezplatného zaměření.

Kalkulace

Konkurence je v našem oboru veliká. My se však snažíme být vždy o krok napřed. Pro zkvalitnění našich služeb jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost, díky které se dozvíte konečnou sumu za montáže oken a dveří předem! Sdělte nám Vaše plány a my na základě těchto informací zhotovíme zdarma kalkulaci. Na základě předběžné kalkulace se pak můžete snadněji rozhodnout, zda nám zakázku zadáte či nikoli.

Kontaktujte nás, rádi Vám naše služby představíme blíže a vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oboru Vám dokážeme najít efektivní řešení Vaší situace. 

Montáže oken a dveří

Každá montáž, ať už oken či dveří, probíhá až na drobné odlišnosti pokaždé stejně. V první fázi nás kontaktujte a sdělte nám své plány. My poté zdarma provedeme kalkulaci, díky níž se můžete snáze rozhodnout, zda s námi chcete spolupracovat či nikoli. Pokud Vás naše nabídka zaujme, nic nestojí v cestě započetí prací. Montáž nových oken a dveří se skládá z několika fází (demontáž starých oken či dveří, zednické úpravy atd.), které náš tým provede v co nejkratším čase a s maximální pečlivostí. Po provedené montáži následuje uhrubý uklid a montáž příslušenství ( žaluzie, sítě proti hmyzu, samozavírače atd... ). Před předáním hotového díla se vždy přesvědčíme, zda je vše v pořádku a podle Vašich představ.