Služby

Nabídku našich služeb tvoří z převážné části montáže oken a dveří v bytových, nebytových i průmyslových prostorách. Za léta naší činnosti jsme byli schopni zefektivnit postupy a tím také minimalizovat celkové náklady. To se též projevilo na našich cenách. Nechte si namontovat okna a dveře od nás a buďte si jisti, že s námi ušetříte nejen čas, ale i peníze. To vše s garancí Vaší maximální spokojenosti.

Zaměření

Nevite si rady se sestavením poptávky pro vytvoření cenové nabídky? Pak právě pro Vás nabízíme bezplatnou konzulataci a zaměření na stavbě.

Kontaktujete nás pro dohodnutí termínu bezplatného zaměření.

Kalkulace

Konkurence je v našem oboru veliká. My se však snažíme být vždy o krok napřed. Pro zkvalitnění našich služeb jsme pro Vás připravili jedinečnou možnost, díky které se dozvíte konečnou sumu za montáže oken a dveří předem! Sdělte nám Vaše plány a my na základě těchto informací zhotovíme zdarma kalkulaci. Na základě předběžné kalkulace se pak můžete snadněji rozhodnout, zda nám zakázku zadáte či nikoli.

Kontaktujte nás, rádi Vám naše služby představíme blíže.

Montáže oken a dveří

Každá montáž, ať už oken či dveří, probíhá až na drobné odlišnosti pokaždé stejně. V první fázi nás kontaktujte a sdělte nám své plány. My poté zdarma provedeme kalkulaci, díky níž se můžete snáze rozhodnout, zda s námi chcete spolupracovat či nikoli. Pokud Vás naše nabídka zaujme, nic nestojí v cestě započetí prací. Montáž nových oken a dveří se skládá z několika fází (demontáž starých oken či dveří, zednické úpravy atd.), které náš tým provede v co nejkratším čase a s maximální pečlivostí. Před předáním hotového díla se vždy přesvědčíme, zda je vše v pořádku a podle Vašich představ.